Weekupdate - Wat een week?!
Beurzen gingen opnieuw hard omhoog vorige week. Amerika wil koste wat het kost de economie op gang houden. President Trump heeft aangegeven dat het land niet nogmaals in lockdown gaat. Daarnaast wil hij een vacation taxbreak doorvoeren waarmee uitgaven tijdens een vakantie tot $4.000 kunnen worden afgetrokken van de belasting. Alles bedoeld om de economie weer aan de praat te brengen en houden.
In Duitsland daalde Wirecard 70% nadat er mogelijk voor €2 miljard aan leningen zou kunnen worden teruggevorderd. Het bedrijf heeft zoals het lijkt de afgelopen jaren voor €1,9 miljard gefraudeerd en de winst kunstmatig opgeblazen. Deze €1,9 miljard aan cash op de balans is “verdwenen” en de jaarrekening kan opnieuw niet gepresenteerd worden.
Het aandelenondereentientje-team analyseert de aandelen in onze portefeuille niet alleen bij de aankoop maar voortdurend zolang we ze in bezit hebben en zeer zorgvuldig.
Portefeuille
Onze portefeuille loopt lekker als we de totalen bekijken. Van week tot week bekijken we het vaak en dat is als rijden met dimlicht: iets wat zeker hoort, maar daardoor moeten we niet vergeten dat op het rechte stuk we het grootlicht aan kunnen zetten. We kijken even wat er de afgelopen weken gebeurde.
Ordina is uiteraard een winnende race en ook van C&C group hadden we niet genoeg aandelen kunnen hebben. Aegon maakte een mooie comeback en ook Nokia weet de weg omhoog te vinden.
PostNL is niet alleen de aanvoerder in de portefeuille maar ook de hardste stijger in de AMX. In een update van PostNL bleek dat de pakketdivisie groeide met dubbelcijferige percentages en er een fors hogere EBIT dan vorig jaar wordt verwacht.

C&C Group in de portefeuille steeg na een koersdoelverhoging van Berenberg. BAM stijgt na een kabinetsbesluit over bouwen met de nieuwe stikstofregels. Wellicht toch minder erg dan verwacht?
Ondanks stijgende olieprijzen ligt Superior Drilling Products niet best. Flotek moet op zoek naar een nieuwe CFO. De overige aandelen in de portefeuille bewogen niet al te veel en hadden ook geen noemenswaardig nieuws te melden.

Word abonnee en lees direct verder
Dit artikel is alleen voor abonnees van Aandelen Onder Een Tientje. Indien u nog geen abonnee bent, overweegt u dan ook een abonnement.
- Ontvang alle analyses van aandelen onder een tientje
- Krijg inzage in onze actuele portefeuille
- Ontvang wekelijks een update over onze portefeuille
- Stel uw vragen over onze portefeuille
Bent u al abonnee? Hier inloggen